Validation Code for 9:30 section is section1
Validation Code for 11:00 section is section2
Validation code for 2:00 section is section3

Industry 2, Company 1 (11:00 am) Industry 2, Company 8 (11:00 am)
Daly Michael Mike Bailey Jennifer Jenny
Ellison Julia   Chaudhry Ahmed  
Kim Ha-Won Howard Li Fengrong Barbara
Queally Michael Mike Socha Michael Sosh
Rubano Sebastian   Thompson Ronald Ron
Industry 2, Company 2 (11:00 am) Industry 3, Company 1 (2:00 pm)
Drucker Luke   McHugh Kate  
Gonzalez Figari Pablo   Mendez Carlos  
Hanley Laura   Ng Prentice  
Hapeman Sean   Simko Jeffrey Jeff
Joo Min   Wang Xiao Kathy
Industry 2, Company 3 (11:00 am) Industry 3, Company 2 (2:00 pm)
Alfaro Alejandro   Hsu Johnny  
Harris Brian   Jakubowski A. Meredith
Kropp Julia   Kravetz Humberto  
Ngo Dong Will Sturgess David  
Witt Lawrence   Touloumi Olga  
Industry 2, Company 4 (11:00 am) Industry 3, Company 3 (2:00 pm)
Afrin Iskandar   Hemenway Jamin  
Bucknell Bryce   Hope Brian  
Noble Merritt   Miller Andrea  
Oh Philip Phil Nguyen Quoc  
Phornprapha Janejira Jane Todorova Mariya  
Industry 2, Company 5 (11:00 am) Industry 3, Company 4 (2:00 pm)
Chow David   Baker Brandon  
McKenzie Keisha   Cote Isabelle  
Rodrigues Akhil A.J. Goettl Christopher  
Sauer Bryan   Lee Jeong Yeop  
Welch Christopher   Schneider Paul  
Industry 2, Company 6 (11:00 am) Industry 3, Company 5 (2:00 pm)
Brass Jonathan Jon Anderson Kirk  
Callan Andrew Andy Jermanis Dana  
Kim Dae Wee   King David  
Luedke Frederick Fritz McGill Daniel Dan
Mehta Rachana   O'Donnell Sean  
Wiseley March   Wang Liang  
Industry 2, Company 7 (11:00 am) Industry 3, Company 6 (2:00 pm)
Fay Kevin   Costello Anna  
Hong Christopher Chris Huang Weimin William
Li Jing   Lagowski Michael Mike
Lundman Naiomi   Noblitt Caleb  
Mullin Jeffrey Jeff Sama Andrew  
Industry 3, Company 7 (2:00 pm) Industry 1, Company 4 (9:30 am)
Kakkar Mukesh   Gilbert David  
Miller Kirk   Ihlenfeld Renard  
Roll Rebecca   Klima Jill  
Yoon Christine   Martin Angel  
Zampbell Brian   Tuttle William Tyler
Atkinson Edward Ed
Industry 3, Company 8 (2:00 pm) Industry 1, Company 5 (9:30 am)
Kim Jin Tae   Ford Corey  
Moore Valerie   Gislason Keith  
Picard Nicholas   Huang Hsiao-Lan  
Sullivan Shane   Puskarich Dana  
Tam Spencer   St. Mary Mark  
Burish Brent  
Industry 3, Company 9 (2:00 pm) Industry 1, Company 6 (9:30 am)
Bankoff Rebecca Becky Graebner Jeffrey  
Frei Jason   Haas Kurtis Kurt
Kessinger Kevin   Jones Tiffany  
Pateros Nicholas Nick Lee Foon Keun Foon
Villasana Carlos   Maddock Ryan  
Weniger Jeffrey Jeff Stramecki Anthony  
Industry 1, Company 1 (9:30 am) Industry 1, Company 7 (9:30 am)
Kim Jae Weon Jason Lee Soojung  
Meeks William   Marquez Juan  
Moore Sharon   Paddock Joseph Joe
Murphy Gregory Dillon Saracino Michael  
Scheuber Brian   Kazi Noreen  
Williams Patrick  
Industry 1, Company 2 (9:30 am) Industry 1, Company 8 (9:30 am)
Burke James Jim DeHond Kevin  
Curtiss Gregory   Graebner Gary  
Delaney Michael   Hill Natasha  
Flores Alexander Kenneth Kenneth Lee Samson  
Verhaalen Katherine Katie Metts Timothy Tim
Maddox Jennifer   Yan Li  
Industry 1, Company 3 (9:30 am)
Cuneo Christopher Chris
Michail Myra  
Morita Ryan  
Shenai Vasanth  
Zapata De Alba Luis Antonio
Mobley Todd